БІЛЬШЕ ФОТО

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6

СУПУТНІ ТОВАРИ

Superbat Yagi Wifi антена 2,4 ГГц 16dBi Booster Wireless-G для 802.11b / g / n WLAN RP-SMA Чоловічий штепсе...

-14%
Дивитися Більше

Безкоштовна доставка 100 шт. / Лот SC Singlemode Fiber Optic SC APC Швидкий роз'єм FTTH Fiber Optic Fast Co...

-48%
Дивитися Більше

Висока коефіцієнт посилення 2 / 5dBi 800-2500 МГц всенаправлена ​​2G 3G крита стельова антена з N чоловічим...

-50%
Дивитися Більше

1090 МГц антена ADS-B / TCAS / SSR 3DBi отримує MCX чоловічий роз'єм Антенна магнітна база RG174 3M Підсилю...

Дивитися Більше

KELUSHI Plastic Visual Fault Locator, джерело червоного світла VFL 5mW для CATV з 2 шт.

-10%
Дивитися Більше

Супербатний автомобільний HSD кабель Fakra A чорний / 9001 обжимний жіночий гніздо прямий РФ коаксіальний р...

-8%
Дивитися Більше

2 ШТ. / Лот 2,4 ГГц 3dBi WiFi 2,4 г антенна антена RP-SMA Чоловічий бездротовий маршрутизатор + 17 см PCI U...

Дивитися Більше

400 квадратних метрів 4dbi посилення 800-2500 МГц кристалічна антена для потолочної антени GSM CDMA бустерн...

-10%
Дивитися Більше

10шт LC / UPC-Multimode (50/125) -OM2, OM3, OM4-0.9mm кабель / волокно з оптичного волокна

Дивитися Більше

Телескопічна антена на телескопічній радіації astro 320 SMA чоловічої антени Garmin з астро 220 альфа100

Дивитися Більше

KELUSHI All-IN-ONE FTTH Вимірник оптичної потужності волокон від -70 до + 10 дБм та тестер волоконно-оптичн...

Дивитися Більше

Фіксований бездротовий термінал GSM 850/900/1900 МГц, 2-х SIM-телефонів набору номера GSM, подвійний режим ...

-10%
Дивитися Більше

Супербат 3 шт. WiFi антена 2,4 ГГц 12 дБі всенаправлена ​​гумова качка повітряна підсилювач RP-SMA для чоло...

-15%
Дивитися Більше

12шт / комплект FTTH волоконно-оптичний набір інструментів з волоконним очищувачем -70 ~ + 10 дБм Оптичний ...

-68%
Дивитися Більше

KELUSHI 30mW Visual Locator Locator Тестовий інструмент для тестування оптичного волоконного оптичного кабе...

Дивитися Більше

SM&MM багатомовний автоматичний шість двигунів інтелектуальний волоконно-оптичний FTTH машина для сплайсинг...

-50%
Дивитися Більше

Yagi антена 3G WCDMA 18dbi зовнішня антена 3G підсилювальна антена з N-Female для мобільного сигналу ретран...

-50%
Дивитися Більше

KELUSHI все-в-одному FTTH волоконно-оптичний вимірювач потужності від -70 до + 10 дБм та 10-метровий 10 км ...

Дивитися Більше

Телевізійне мовлення CATV YJ350C -50 ~ + 26dBm Портативний міні-волоконний оптичний вимірювач потужності

Дивитися Більше

Htb-3100ab оптичний волоконний медіаконвертер волоконно-передавальний пристрій конвертер волокон 25 км SC 1...

-8%
Дивитися Більше

Супербат GPS антенний підсилювач Активна морська навігаційна антена 5 М BNC Пробка водонепроникна антена дл...

-8%
Дивитися Більше

Лезо мобільного телефону Superbat 4G LTE Antenna 5dbi / Clip Booster TS-9 Plug RA для MF668 MF30 MF62 Huawe...

-8%
Дивитися Більше

2 набору / лот 433 МГц ASK RF модульний комплект (2шт STX882 передавач + 2шт SRX887 приймач + 4шт нікельова...

-16%
Дивитися Більше

Superbat 2dbi 824-960 МГц 1710-1990 МГц GSM / UMTS / HSPA / CDMA Антена Fakra D Роз'єм для роз'єму ЖК RG174...

-13%
Дивитися Більше