БІЛЬШЕ ФОТО

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6

СУПУТНІ ТОВАРИ

10шт NAGOYA NA-771 SMA-F дводіапазонна антена 144/430 МГц для Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie...

-16%
Дивитися Більше

2017 Sunhans 790-2700MHz 15dBi 3G 4G всенаправлена ​​антена зі скловолокна для GSM CDMA WCDMA ретранслятор ...

Дивитися Більше

Інструменти для ремонту зрощувача волокон типу "81C"

Дивитися Більше

Кнопка 20X PTT нажимає кнопку для розмови для портативного радіо GP2000

Дивитися Більше

Високоякісний розгалужувач частоти 800-2500 МГц з двома роз'ємами з роз'ємом для підключення коаксіального ...

-50%
Дивитися Більше

KELUSHI All-IN-ONE FTTH Вимірник оптичної потужності волокон від -70 до + 10 дБм та тестер волоконно-оптичн...

Дивитися Більше

400 квадратних метрів 4dbi посилення 800-2500 МГц кристалічна антена для потолочної антени GSM CDMA бустерн...

-10%
Дивитися Більше

1,2 ггц з нержавіючої сталі 5 елементів yagi 3 метри rg58 кабель sma чоловічий роз'єм відео передавач зовні...

Дивитися Більше

Супербат 3 шт. WiFi антена 2,4 ГГц 12 дБі всенаправлена ​​гумова качка повітряна підсилювач RP-SMA для чоло...

-15%
Дивитися Більше

Fujikura Fiber Fusion Splicer FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC держатель гарячого розплаву A Piece

Дивитися Більше

KELUSHI оптова ціна 10мм волоконно-оптичний кабель тестер червоний світло лазерний візуальний інструмент дл...

Дивитися Більше

SM&MM багатомовний автоматичний шість двигунів інтелектуальний волоконно-оптичний FTTH машина для сплайсинг...

-50%
Дивитися Більше

Superbat WIFI Внутрішня антена 2,4 ГГц 2,15 дБі RP-SMA Поворотно-поворотна гумова антена для бездротового D...

-12%
Дивитися Більше

Безкоштовна доставка 100 шт. / Лот SC Singlemode Fiber Optic SC APC Швидкий роз'єм FTTH Fiber Optic Fast Co...

-48%
Дивитися Більше

2 набору / лот 433 МГц ASK RF модульний комплект (2шт STX882 передавач + 2шт SRX887 приймач + 4шт нікельова...

-16%
Дивитися Більше

Високий коефіцієнт посилення 9 / 10dBi 800-2500 МГц зовнішній зовнішній роз'єм 3G LPDA антени F для підсилю...

-50%
Дивитися Більше

Зовнішня антена 13dBi Yagi антена зовнішня антена CDMA850Mhz GSM дводіапазонна антена з N жіночим для ретра...

-48%
Дивитися Більше

Супербат 1575,42 МГц Морська яхта Аеронавігаційна навігація Антена Підсилювач сигналу GPS Антена 10 М Кабел...

-8%
Дивитися Більше

KELUSHI 50 шт. / Лот SC Оптичне волокно Швидкий роз'єм Багатомодовий FTTH SC Одномодовий швидкий роз'єм UPC

Дивитися Більше

12 кольорів SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2 - Оптичне волокно

Дивитися Більше

Безкоштовна доставка 10шт / лот 0,9 мм сталева трубка 1x16 міні роз'єм SC / APC 1:16 16 портів волоконно-оп...

-14%
Дивитися Більше

KELUSHI 2016 Visual Locator Detector 30mW детектор FC чоловічий до LC жіночий адаптер LC / SC / ST / FC каб...

Дивитися Більше

KELUSHI 10mw волоконно-оптичний візуальний локатор несправностей для 2,5 мм роз'єму Mini RGT червоний лазер...

-10%
Дивитися Більше

KELUSHI OTDR Елімінатор мертвої зони Волоконно-оптичний OTDR Стартовий кабельний короб 1 км SM SIngle Mode ...

-10%
Дивитися Більше